Anyone use this in their program?
I received a sample in the mail and I really like it. Its roughly $4-$5 per student for 16 lessons plus extras.
My age group is 3-4 years and 1 infant.
Is it practical? Is this something parents look for in a home child care? Or do they care less?
Thoughts?
Thanks
I received a sample in the mail and I really like it. Its roughly $4-$5 per student for 16 lessons plus extras.
My age group is 3-4 years and 1 infant.
Is it practical? Is this something parents look for in a home child care? Or do they care less?
Thoughts?
Thanks

Comment